Król + Pomponika

Koncerty
Termin: 2019-11-23 20:00 - 23:00

Support - Pomponika

Bilety: przedsprzedaż – 35 zł, w dniu koncertu – 45 zł, balkon 60 zł (dostępne w klubie).

Kup bilet online

 

Król z nową płytą w Gomunicach!

Zapraszamy na koncert promujący nową solową płytę Króla pod tytułem ,,Nieumiarkowania”, która ukaże się we wrześniu 2019.
Koncert odbędzie się 23.11.2019 w Gomunicach w Klubie Muzycznym Bogart
KRÓL wystąpi w składzie:
Błażej Król - śpiew, gitara
Iwona Król - instrumenty klawiszowe, wokale
Thomas Fietz - perkusja, elektronika
Jan Migdal – bas

Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia, który od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej.
Karierę rozpoczynał w duecie z Maurycym Kiebzakiem Górskim jako UL/KR .
W 2014 Król postanowił wydać pierwszą płytę solową. Szerszej publiczności dał się poznać za sprawą albumów „Nielot”, „Wij” (2015) oraz "Przez Sen" (2016), „Przewijanie na podglądzie”(2018).

Za płytę ,,Przewijanie na Podglądzie” Król został nagrodzony ,,Mateuszem Trójki” a także nominowany do wielu nagród m.in. Fryderyka.
Król ze swoim zespołem wystąpił na największych festiwalach i wydarzeniach muzycznych w Polsce, m.in. Open’er Festival, Off Festiwal, Męskie Granie, Tauron Nowa Muzyka…

 

Pomponika, to synonim interesującego brzmienia. Połączenia instrumentów elektronicznych, perkusyjnych, basu oraz wyjątkowego głosu Wokalistki. Skład zespołu: AKlucja Chang: wokal, warstwa audio i video Piotr Antoni Łabanow: gitara basowa, instrumenty elektroniczne, chórki. Nasze kompozycje odbiegają od standardowych. Zastosowanie elektroniki daje niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Nie chcemy określać i definiować swojej muzyki i stylu- lubimy chill out i subtelne brzmienia elektroniczne, czasem jednak potrzebujemy więcej energii. Elementy chińskiego pop-u i folkloru, jazzu i chill-outu przeplatają się ze sobą. Na naszych koncertach można usłyszeć język angielski, chiński i polski.